O firmie

Nazywam się Jan Ślusarz, kowalstwo jest moja pasją, każda praca powstała pod moim okiem cechuje się najwyższym poziomem wykonania.

Zajmujemy się kowalstwem architektonicznym, dekoracyjnym i użytkowym, łączymy kute stalowe elementy ze szkłem ,drewnem kamieniem i mosiądzem. Uzupełnieniem oferty są wyroby ze stali nierdzewnej oraz konstrukcje stalowe.

Wiele naszych prac znajduje się w zabytkowych i współczesnych obiektach świeckich i sakralnych, w domach i rezydencjach w kraju i zagranicą. Lata obecności na rynku, zadowolenie odbiorców z jakości wykonanych usług, zdobyte dyplomy i medale spowodowały ze Kowalstwo Artystyczne Jan Ślusarz Gorlice stało się rozpoznawalna marka wśród wymagających klientów, architektów i tych którzy próbują swoich sił w kowalstwie. Szanowny kliencie jeśli chcesz zobaczyć (porównać) profesjonalne kowalstwo tworzone na gorąco (dosłownie i w przenośni) zadzwoń i umów się z nami. Zapraszamy Cię do naszej pracowni – ekspozycji wyrobów położonej w miejscowości Bednarka 99 k. Gorlic przy drodze nr 993, w przepięknej otulinie Magurskiego Parku Narodowego.

Projekt i realizacja: iPolska.com.pl